Opinie uzytkowników żelu i plastrów na blizny Contractubex®

Zobacz zdjęcia przed i po kuracji przesłane do nas przez pacjentów.

Zdjęcia po operacji usunięcia tarczycy. Na pierwszym zdjęciu widać miejsce wycięcia przed rozpoczęciem kuracji plastrami Contractubex®, na drugim w trakcie kuracji (po miesiącu stosowania). Kuracja plastrami Contractubex® powinna trwać przynajmniej 3 miesiące dla uzyskania zadawalającego efektu. Widać już teraz, że blizna zaczyna się ładnie wyrównywać.
Pani Ewela: „Jestem zadowolona z efektu, ale oczywiście będę kontynuować kurację 3 miesiące tak jak to jest zalecane. Plastry Contractubex® są wygodne w używaniu, można je przyciąć do wielkości blizny. Skóra jest nawilżona, elastyczna, nie czułam swędzenia ani ciągnięcia miejsca zabiegu. Plaster ochraniał wrażliwe miejsce i jednocześnie dbał aby nie powstała brzydka blizna”

ZOBACZ EFEKT jaki przynosi trzymiesięczne stosowanie PLASTRA NA NOC CONTRACTUBEX®. Zdjęcia mówią same za siebie. Rana na łuku brwiowym po kuracji jest praktycznie niewidoczna, a miejsce to jest trudne do gojenia ze względu na mimikę twarzy

Wypadki czasem się zdarzają mimo wszelkich starań. Pani Monika podzieliła się z nami zdjęciami 5 letniego syna, który przewrócił się na hulajnodze. Nie zauważył studzienki kanalizacyjnej i brodą uderzył w kostkę brukową, rana na brodzie wymagała trzech szwów. Po ich zdjęciu stosowali regularnie przez miesiąc plastry Contractubex® aby wspomóc proces gojenia się i zmniejszyć widoczność blizny. Efekty widać na zdjęciach.

 

Jak wygląda blizna po cesarskim cięciu?

Jedna z pacjentek przesłała nam zdjęcia swojej blizny po operacji cesarskiego cięcia. Stosowała żel Contractubex® oraz na noc plastry Contractubex®. Na drugim zdjęciu widać efekty, jak zmieniła się blizna po miesięcznej kuracji.

 

 

Operacja ślinianki zostawia bliznę za i pod uchem. To dość widoczne miejsce i warto zadbać aby blizna była jak najmniejsza. Otrzymaliśmy od pacjentki list z podziękowaniem za skuteczne działanie żelu i plastrów na blizny Contractubex® oraz zdjęcia wykonane telefonem. Na zdjęciach widać bliznę przed i po miesięcznej kuracji.

 

Jak wygląda blizna po cesarskim cięciu?

Widać na zdjęciu z lewej strony. Jak skutecznie działają plastry Contractubex widać na zdjęciu z prawej strony wykonanym po 30 dniach stosowania. Cała kuracja powinna trwać 3 miesiące wtedy efekty są najlepsze.

Opinia o plastrach Contractubex od pacjentki, która przesłała nam te zdjęcia:

“Faktycznie rezultat jest widoczny, kolor zbladł i blizna się spłaszczyła. Używanie plastrów jest bardzo wygodne, założenie jest szybkie i rzeczywiście nie czuć, że coś jest przyklejone do skóry.”

 

 

Dzielimy się niektórymi opiniami o naszych produktach jakie znajdują się na stronach internetowych. Pozytywnych opinii jest dużo więcej, sprawdźcie sami.

Polecona przez znajomą sprawdziła się super. Po bliźnie ani śladu a ja mogę spokojnie prezentować się w stroku kąpielowym.

31.05.2019

Ewelina

Zdecydowanie polecam. Bardzo skuteczna maść i do tego nie droga. Super

31.05.2019

Adrian

Przy regularnym stosowaniu działa nawet na najgorsze blizny. Syn po operacji miał bardzo dużą bliznę na nodze, teraz jest niewidoczna a lekarz nie dawał szans na to, ze będzie aż tak dobry efekt.

24.05.2019

Iza

Moją ręka po oparzeniu wyglądała okrpnie a blizna strasznie bolała. Maść polecił mi lekarz. Efekt bardzo szybko i co najważniejsze, nic już nie boli a same blizny sa słabo widoczne.

24.05.2019

Ilona

Tak naprawdę rzetelna ocena będzie możliwa po przynajmniej 1 lub miesiącach użytkowania. Teraz mijają tygodnie. 
Ale już po tygodniu smarowania blizny zauważyłam, że jest ona bardziej miękka i przestała być bolesna przy dotyku (jest do głęboka blizna pooperacyjna). Maść zaczęłam używać dopiero po 3 m-cach po operacji. 

20.05.2019

Anna

Nie dość, ze cena niska to jeszcze działa super. Po bliźnie nie ma śladu, pomimo że zaczęłam stosować z opóźnieniem.

19.05.2019

Janina

Stosowałam maść na bliznę po cc. Dziś nie ma ani śladu. Działa rewelacyjnie.

19.05.2019

Aga

Contractubex robi ogólnie dobre produkty, zarówno ten żel, jak i plastry, które mają w swojej ofercie działają świetnie na blizny i pomagają w ich pozbyciu się.

19.05.2019

Karolina

W tej cenie praktycznie nigdzie nie znajdzie się nic, co działa również dobrze na blizny. Blizny są widocznie mniejsze, więc wszystko się zgadza.

19.02.2019

Paulina

Kontakt

Podmiot odpowiedzialny:
Merz Pharmaceuticals GmbH,
Eckenheimer Landstrasse 100,
D-60318 Frankfurt, Niemcy

Informacje o produkcie:
Egora sp. z o.o. sp. k.
ul. Kręta 3/16
Warszawa 00-759
tel: + 48 22 252 89 55

Zawarte na stronie informacje mają charakter wyłącznie informacyjny, nie mają charakteru konsultacji medycznej i nie mogą zastąpić konsultacji lekarza do którego należy ostateczna decyzja o rodzaju i zakresie wdrożonego leczenia.