Opinie użytkowników żelu na blizny Contractubex®

Zobacz zdjęcia przed i po kuracji przesłane do nas przez pacjentów.

efekty stosowania żelu Contractubex na blizny
Zdjęcia otrzymaliśmy od p. Ewy. Pani Ewa oparzyła tę cześć ręki parą wodną, która wydostała się z gotującego garnka. Na skórze pojawiły się pęcherze i doszło do powstania otwartej rany. Początkowo rana bolała. Pani Ewa zastosowała Contractubex żel kilka dni po zdarzeniu, po tym jak rana była sucha, nie sączyły się płyny. Na noc, na bliznę nakładała żel, większą ilość, na to gazik i kawałek foli. Folię na brzegach zabezpieczała plastrem opatrunkowym. W ten sposób tworzy się opatrunek okluzyjny

Opatrunki okluzyjne stosuje się do wzmocnienia efektu działania maści, żeli i preparatów leczniczych nakładanych na rany. Efekt otrzymujemy dzięki zmniejszeniu parowania specyfiku, ograniczenia jego wysychania, czy wysuszania w kontakcie z zanieczyszczeniami. Na dzień, kilka razy dziennie, pani Ewa niewielką ilość żelu Contractubex wsmarowywała w miejsce oparzenia. Nasza pacjentka żel będzie jeszcze stosować do momentu kiedy blizna zmieni kolor, rozjaśni się i zbliży do koloru skóry.
efekty stosowania Contractubex żel
ZOBACZ EFEKT jaki przynosi CONTRACTUBEX® żel po jednym miesiącu stosowania.

Po odpadnięciu ostatniego strupka, pacjent smarował bliznę 4 razy w ciągu dnia. Dodatkowo, delikatnie ją masował ruchami kolistymi. Blizna rozjaśniła się, nie ,,ciągnęła” i nie sprawiała bólu. Przed wyjściem na zewnątrz bliznę p. Jarek smarował kremem przeciwsłonecznym z wysokim filtrem UV. Żel, pacjenta zamierza jeszcze stosować przez najbliższe tygodnie.
Co na bliznę na brodzie u dzieci - plastry Contractubex
Wypadki czasem się zdarzają mimo wszelkich starań. Pani Monika podzieliła się z nami zdjęciami 5 letniego syna, który przewrócił się na hulajnodze. Nie zauważył studzienki kanalizacyjnej i brodą uderzył w kostkę brukową, rana na brodzie wymagała trzech szwów. Po ich zdjęciu stosowali regularnie przez miesiąc plastry Contractubex® aby wspomóc proces gojenia się i zmniejszyć widoczność blizny. Efekty widać na zdjęciach.
Jak wygląda blizna po cesarskim cięciu?

Jedna z pacjentek przesłała nam zdjęcia swojej blizny po operacji cesarskiego cięcia. Stosowała żel Contractubex® oraz na noc plastry Contractubex®. Na drugim zdjęciu widać efekty, jak zmieniła się blizna po miesięcznej kuracji.
Operacja ślinianki zostawia bliznę za i pod uchem. To dość widoczne miejsce i warto zadbać aby blizna była jak najmniejsza. Otrzymaliśmy od pacjentki list z podziękowaniem za skuteczne działanie żelu i plastrów na blizny Contractubex® oraz zdjęcia wykonane telefonem. Na zdjęciach widać bliznę przed i po miesięcznej kuracji.
Jak wygląda blizna po cesarskim cięciu?

Widać na zdjęciu z lewej strony. Jak skutecznie działają plastry Contractubex widać na zdjęciu z prawej strony wykonanym po 30 dniach stosowania. Cała kuracja powinna trwać 3 miesiące wtedy efekty są najlepsze.

Opinia o plastrach Contractubex od pacjentki, która przesłała nam te zdjęcia:
“Faktycznie rezultat jest widoczny, kolor zbladł i blizna się spłaszczyła. Używanie plastrów jest bardzo wygodne, założenie jest szybkie i rzeczywiście nie czuć, że coś jest przyklejone do skóry.”

Dzielimy się niektórymi opiniami o naszych produktach jakie znajdują się na stronach internetowych. Pozytywnych opinii jest dużo więcej, sprawdźcie sami.

Moja blizna po cc była wypukła i mega fioletowa. To była jedna, długa kreska (22 cm). Po 2 tygodniach stosowania Contractubexu jest już bardziej płaska i blednie, a na środku już prawie nic nie widać

Karolina

Contratubex pierwszy raz stosowałam w 2000r. Teraz po kolejnej operacji nie wyobrażam sobie nie stosować jej już od początku…. 20 lat temu miałam wrażenie, że to droga maść, miło się zaskoczyłam niską ceną.

Kasia

Na stare szramy wyłącznie to lekarstwo. Najbardziej skuteczny w Polsce.

Użytkownik

Bardzo mi pomógł ten żel, blizna wygląda dużo lepiej, ale trzeba stosować regularnie to jest ważne. Przyjemny zapach, dobra cena i wysoka skuteczność, jestem na tak.

Patrycja

Bardzo dobry produkt, nie miałam już nadziei, że cokolwiek z takich preparatów mi pomoże na moją bliznę po operacji, a jednak. Stosowałam regularnie i po kilku tygodniach już zaobserwowałam poprawę wyglądu blizny, zbladła, stała się mniej widoczna, stosuję dalej i czekam na jeszcze lepsze efekty.

Katarzyna

Polecona przez znajomą sprawdziła się super. Po bliźnie ani śladu a ja mogę spokojnie prezentować się w stroju kąpielowym.

Ewelina

Zdecydowanie polecam. Bardzo skuteczna maść i do tego nie droga. Super

Adrian

Przy regularnym stosowaniu działa nawet na najgorsze blizny. Syn po operacji miał bardzo dużą bliznę na nodze, teraz jest niewidoczna a lekarz nie dawał szans na to, ze będzie aż tak dobry efekt.

Iza

Moją ręka po oparzeniu wyglądała okropnie a blizna strasznie bolała. Maść polecił mi lekarz. Efekt bardzo szybko i co najważniejsze, nic już nie boli a same blizny sa słabo widoczne.

Ilona

Tak naprawdę rzetelna ocena będzie możliwa po przynajmniej 1 lub miesiącach użytkowania. Teraz mijają tygodnie.
Ale już po tygodniu smarowania blizny zauważyłam, że jest ona bardziej miękka i przestała być bolesna przy dotyku (jest do głęboka blizna pooperacyjna). Maść zaczęłam używać dopiero po 3 m-cach po operacji.

Anna

Nie dość, ze cena niska to jeszcze działa super. Po bliźnie nie ma śladu, pomimo że zaczęłam stosować z opóźnieniem.

Janina

Stosowałam maść na bliznę po cc. Dziś nie ma ani śladu. Działa rewelacyjnie.

Aga

Contractubex robi ogólnie dobre produkty, zarówno ten żel, jak i plastry, które mają w swojej ofercie działają świetnie na blizny i pomagają w ich pozbyciu się.

Karolina

W tej cenie praktycznie nigdzie nie znajdzie się nic, co działa również dobrze na blizny. Blizny są widocznie mniejsze, więc wszystko się zgadza.

Paulina

Podmiot odpowiedzialny:
Merz Pharmaceuticals GmbH,
Eckenheimer Landstrasse 100,
D-60318 Frankfurt, Niemcy
Merz
Informacje o produkcie:
Egora sp. z o.o. sp. k.
ul. Kręta 3/16
Warszawa 00-759
tel: + 48 22 252 89 55
Egora logo
Zawarte na stronie informacje mają charakter wyłącznie informacyjny, nie mają charakteru konsultacji medycznej i nie mogą zastąpić konsultacji lekarza do którego należy ostateczna decyzja o rodzaju i zakresie wdrożonego leczenia.
© 2020 Egora. Prawa autorskie zastrzeżone.
quote-left